نصب و رفع ایراد دستگاه های علم و صنعت و ترازوهای دیجیتال توزین صدر

نصب و راه اندازی شبکه و پشتیبانی

نصب و راه اندازی شبکه :

طراحی و اجرای یک شبکه فروشگاهی یا شرکتی یک امر بسیار حساس و تخصصی است و باید به صورت اصولی انجام شود. امروزه یکی از علایق مدیران ایجاد شبکه های داخلی است. این شبکه در واقع بستر اصلی کار و خدمات شرکت است و نقش حیاتی در پویایی و عملکرد شرکت ها و سازمان ها دارد. یکی از خدماتی که شرکت پانسا به مشتریان خود ارائه می دهد ، خدمات راه اندازی شبکه است.

امروزه بسیاری از شرکت ها برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه های خود اقدام به راه اندازی شبکه های کامپیوتری می کنند. طراحی شبکه قبل از پیاده سازی آن کمک می کند تا بهترین قابلیت ممکن را با حداقل امکانات و هزینه در اختیار داشته باشید. برای انتخاب یک شرکت خدماتی که بتواند به شما خدمات مناسب شبکه را ارائه دهد کار دشواری است. چون این کار از حساسیت بالایی برخوردار است و کوچکترین مشکلی در پیاده سازی شبکه موجب افت سرعت و قطعی های پی در پی خواهد شد. از این رو پیدا کردن یک شرکت معتبر که بتواند سرویس های با کیفیت و پشتیبانی و نگهداری مطلوبی را ارائه دهد کاری دشوار است. شما می توانید برای برون سپاری خدمات شبکه خود به ما اعتماد کنید. پانسا نمایندگی هلو در سمنان با داشتن سابقه طولانی در خصوص خدمات شبکه با بیش از 1000 نصب موفق توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان خود را فراهم سازد.

خدمات نصب و راه اندازی شبکه :

شبکه های کامپیوتری راهی برای استفاده بهینه از پتانسیل های کسب و کار است. با نصب شبکه می توانید از تمام قابلیت های مجموعه خود به بهترین نحو بهره ببرید. با اجرای شبکه می توانید به هر کامپیوتر، سخت افزار و فایل هایی که در شبکه است، دسترسی داشته باشید. همین امر باعث سرعت بخشیدن به کارها شده و فرآیند انجام کارها سهولت پیدا می کند. طراحی شبکه می تواند پتانسیل زیادی برای مجموعه ایجاد کند و کارها را با سرعت و انعطاف بیشتری پیش ببرد. خدمات راه اندازی شبکه و پیاده سازی شبکه اگر به درستی انجام شود، موجب پیشرفت و رونق قابل توجه کسب و کار می شود. به همین خاطر بسیاری از شرکت ها و سازمان ها به دنبال اجرا و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری در مجموعه خود می باشند.

خدمات راه اندازی و نصب شبکه های کامپیوتری به شرکت ها کمک می کند تا بتوانند شبکه خود را به بهترین نحو پیاده سازی و اجرا کنند. راه اندازی درست شبکه کمک می کند تا تمامی کامپیوترها و تجهیزات متصل به شبکه به بهترین نحو ممکن کار کنند و بالاترین سرعت را ارائه دهند. اگر شبکه به درستی اجرا نشود، موجب اخلال و قطعی گسترده در شبکه می شود. بسیاری از مشترکین نرم افزار هلو که از کدهای مختلف شبکه این شرکت استفاده میکنند نصب و راه اندازی و خدمات بعدی آن را با توجه به حسن سابقه این شرکت به ما سپرده اند. .

مراحل نصب و راه اندازی شبکه در پانسا نمایندگی نرم افزار هلو در سمنان

جلسه با کارفرما جهت اطلاع از نیاز های فعلی و آتی :

در این مرحله پس از برگزاری جلسات حضوری و یا غیر حضوری، اطلاعات کافی از نیاز های فعلی و آتی مجموعه ی مورد نظر جهت نصب و را ه اندازی شبکه کسب خواهد شد.

مشاوره و ارائه راهکار جهت آگاهی کارفرما از استاندارد های روز :

پس از بازدید محل در صورت نیاز و کسب اطلاعات کافی از نیاز های کارفرما نسبت به ارائه ی راهکار های روز و بهینه با توجه به امکانات و بودجه ی کارفرما اقدام میگردد.

مستند سازی نیاز های کارفرما :

لیست تجهیزات و خدمات مورد نیاز کارفرما مستند شده و جهت تهیه ی پیش فاکتور و صورت حساب به بخش فروش شرکت ارائه میگردد. لیست قیمت مواردی از قبیل تجهیزات و هزینه طراحی، نصب و پیاده سازی شبکه را شامل می شود.

اعلام هزینه های مرتبط با تجهیزات و اجرت خدماتا :

هزینه های مربوطه متناسب با بودجه کارفرما و تجهیزات و خدمات انتخابی، طی پیش فاکتور به کارفرما ارائه میگردد. خدمات نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی شامل این پیش فاکتور می باشد. کلیه هزینه نصب و راه اندازی شبکه کامپیوتری در قالب یک گزارش وپیش فاکتور به کارفرما اعلام خواهد شد.

انعقاد قرارداد نصـب و راه اندازی شبـکه :

جهت اطمینان کارفرما از کیفیت خدمات و تجهیزات استفاده شده نسبت به انعقاد قرارداد نصب و راه اندازی شبکه اقدام میگردد. کلیه تجهیزات استفاده شده و مراحل کار نصب و پیاده سازی شبکه کامپیوتری بر اساس قرارداد منعقد شده پیش خواهد رفت.

پیاده سازی و اجرای شبکه :

شبکه مورد نظر طی زمان مورد توافق پیاده سازی ونصب میگردد. راه اندازی و نصب شبکه بر اساس استراتژی و طراحی اصولی انجام می گردد تا بهترین سرعت و کیفیت ارتباط حاصل شود و عمر کاری شبکه نیز تا حد مطلوبی افزایش پیدا کند.

پیش از تحویل شبکه به کارفرما نسبت به تست تمامی اجزا و اطمینان از صحت عملکرد شبکه اقدام میگردد. این کار پس از نصب شبکه های درون سازمانی بیسیم و غیر بیسیم و کابلی صورت می گیرد تا از کیفیت و سرعت ارتباط اطمینان حاصل شود.

شبکه آماده بهره برداری است. برقراری ارتباط بین تجهیزات و نودهای یک شبکه در سازمان یا فروشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو بالاترین کیفیت دسترسی ارتباطی را برای سیستم های داخل شبکه فراهم می سازیم.

پشتیبانی و نگهداری شبکه :

در مرحله آخر از شبکه ایجاد شده پشتیبانی آن را بر عهده میگیریم تا خیال شما از بابت شبکه ایجاد شده راحت باشد.