درخواست ریموت:

مشترکین گرامی نرم افزار هلو شرکت پانسا جهت سهولت و راحتی کار شما عزیزان روش های گوناگونی را برای ارائه خدمات و پشتیبانی درنظر گرفته است که بنا به میل و سلیقه خود میتوانید یکی از روش های ریموت (از راه دور) را به دلخواه خود جهت نصب ویندوز و برنامه های کاربردی ، نصب و راه اندازی نرم افزار های تک کاربره و تحت شبکه هلو ،رفع خطا و سایر مشکلات سیستمی انتخاب نمایید.

ریموت چیست ؟

وقتی یک فرد در خانه خود بوده و با سیستم خود به مشکل می خورد یا برعکس می خواهد چیزی را روی صفحه ما ببیند و مشکل ما را بر طرف کند، از هرجای جهان هم که باشد، می تواند این کار را انجام دهد. برای بررسی و اتصال دو سیستم به یکدیگر باید از نرم افزار انی دسک (Anydesk) استفاده کنید.

حتی در یک محیط حرفه ای، نرم افزار دسترسی از راه دور می تواند فوق العاده مفید باشد، مانند مواردی که شما نیاز دارید، برنامه ای را برای همه دستگاه های شرکت خود تنظیم کنید.

انی دسک ساده ترین راه حل دسترسی از راه دور را ارائه می دهد. نصب انی دسک ساده است و فقط یک دقیقه طول می کشد. در اینجا راهنمایی مختصری در مورد چگونگی شروع کار با انی دسک وجود دارد.

ثبت درخواست ریموت

شما بعد از پرداخت، شماره پیگیری خود را به فرم زیر ارسال کنید یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

برای شروع بعد از دانلود کردن نرم افزار و خارج سازی فایل فشره آن را نصب کنید. بعد از نصب، AnyDesk را باز کنید: شماره ای که مشاهده می کنید شناسه شخصی شما است. افراد می توانند از این شماره برای دسترسی به دستگاه شما استفاده کنند و شخصی که می خواهید به آن وصل شوید به این شماره احتیاج دارد. همچنین می توانید نام مستعار را تنظیم کنید. شناسه دستگاه یا نام مستعار آن را که می خواهید به آن متصل شوید، در نوار جستجو در سمت راست تایپ کنید و منتظر باشید تا دستگاه از راه دور شما را بپذیرد.

لینک نصب نرم افزار ریموت دسکتاپ انی دسک

https://dl2.soft98.ir/soft/a/AnyDesk.7.0.4.rar?1643520854